
Plafonieră pentru baie SANI 1xGU10/10W/230V IP44 crom mat Kanlux 29242
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Open Design pe care îl avem în stoc la prețul de 1111.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 13 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 823 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 13 W |
| Stil | Clasic |
| Loc | Baie |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 13 W |
| Series | OMI Open Design |
| Producător | Open Design |

Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită


De perete
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită