
Bandă LED TRAMO LED/500W/12V 50m 4000K
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Kobi pe care îl avem în stoc la prețul de 121.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 24V |
| Tip | Benzi cu LED |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 345 W |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Flux luminos total | 5000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Tensiune | 24 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Series | LED STRIP Kobi, TRAMO Kobi |
| Producător | Kobi |

Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din sticlă, electrică

Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Din sticlă, din metal, din plastic

Din sticlă, electrică

Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită