

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Reflector solar LED pentru exterior cu senzor de mișcare și senzor de crepuscul. Trebuie să aibă trei moduri de iluminare: Iluminare 100% timp de 18 secunde, dacă cineva trece, fără detecție de mișcare, se oprește. Iluminare 100% timp de 18 secunde, dacă cineva trece, fără detecție de mișcare 30‒50 lm. Iluminare constantă 30‒50 lm pe timpul nopții. Raza de acțiune a senzorului 5 - 6 m. Unghiul de detecție 120°. Timp de iluminare: 8-12 ore. Baterie integrată Li-Ion cu capacitate de 2000 mAh 3,7V.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Senzor crepuscular/Tehnologie LED |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 100 ° |
| Capacitate | 2000 mAh |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Tip | Aplică solară/Proiector LED |
| Loc | Grădină și alei |
| Series | SPILO Emos, LUMI Emos |
| Producător | EMOS |

Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică

Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită