



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 162.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De tavan |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 1400 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie/Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Series | FORIS Brilagi |
| Producător | Brilagi |

De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, tip încastrat, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc