

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Lamkur pe care îl avem în stoc la prețul de 286.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Temperatură de culoare | 4000 K |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Boho |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 175 W |
| Flux luminos total | 2500 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA BOHO Lamkur, SIRJA Lamkur |
| Producător | Lamkur |




Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din lemn, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, cu lumină caldă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din metal, din lemn, lăţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stoc