

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Lamkur pe care îl avem în stoc la prețul de 294.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
|---|---|
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 320 W |
| Flux luminos total | 4600 lm |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Series | SIRJA Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur |
| Producător | Lamkur |

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită



În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stoc