



Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.936,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu aspect modern.Luminozitatea poate fi reglată cu ajutorul telecomenzii (incluse).Temperatura luminii este ajustabilă: 2.700-5.000 K.Potrivită pentru camera de zi sau dormitor.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Decorul lemnului | Pin |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Formă | Rotund |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Tip | Plafonieră |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 155 W |
| Temperatură de culoare | 2700-5000 K |
| Flux luminos total | 2250 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Series | PALMA Paul Neuhaus |
| Producător | Paul Neuhaus |

Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită






Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină rece
În stoc

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc