








Dimensiuni 82×48×55 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 129 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Plastic: Alb Piele ecologică: Negru Polipropilenă: Negru Dimensiunile scaunului Lățime: 48 cm Adâncimea șezutului: 43 cm Adâncime: 55,5 cm Înălțime: 82,5 cm Înălțimea șezutului: 45,5 cm Înălțimea spătarului: 37 cm Capacitate de susținere: 100 kg Greutate: 4,4 kg Specificații Formă ergonomică a spătarului și șezutului Șezut căptușit cu husa din piele ecologică Construcție durabilă din polipropilenă de culoare neagră Design simplu, minimalist și atemporal Lăsați-vă cuprinși de ușurința și atmosfera armonioasă în interiorul dumneavoastră. Un spațiu luminos, plin de culori delicate și lumină, nu mai trebuie să fie doar un vis. Stilul scandinav îndeplinește cerințele pentru o locuință modernă – este aerisit, practic și elegant. Într-o sufragerie inspirată de Scandinavie, se va potrivi perfect mobilierul funcțional și vizual curat. Combinația alb-negru cu o construcție elegantă va sublinia aspectul modern al interiorului dumneavoastră. Scaunul de dining BALI MARK în această variantă va evidenția caracterul nordic al camerei. Nu vă temeți să completați tonurile neutre cu un accent sub forma unei nuanțe de albastru închis, verde sau roz prăfuit, care va adăuga stil camerei. Notă: Produsul nu este destinat scopurilor comerciale, ci doar pentru uz casnic. Inspirați-vă în continuare Mobilier Trio cupoane | -20 % Pentru copii Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -10 %
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
| Material șezut | Piele ecologică, Piele, Plastic |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Alb |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Inaltime | 82,5 cm |
| Materialul husei | Piele Eco |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Cu captuseala |
| Latime | 48 cm |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Adancime | 55,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 45,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Seturi | Bucati |
| Forma spatarului | Complet |
| Material sezut | Plastic |
| Model | Bicolor |
| Inaltimea spatarului | 37 cm |
| Forma spatar | Rotunjit |
| Greutate | 4,4 kg |

82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

82×48×55 cm, cu picioare din lemn, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×49×55 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×48×43 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

82×49×55 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
82×49×55 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
87×49×40 cm, în stil modern, din stofă

În stil modern, din plastic, cu picioare din metal

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri

82×49×55 cm, cu picioare din lemn, decor fag

84×61×47 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
74×49×49 cm, cu cotiere, din plastic

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc