








Dimensiuni 82×49×52 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 129 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Plastic: Alb Piele ecologică: Negru Lemn: Fag Dimensiunile scaunului Lățime: 49 cm Lățimea șezutului: 44 cm Adâncime: 52 cm Adâncimea șezutului: 43 cm Înălțime: 82 cm Înălțimea șezutului: 47 cm Capacitate de încărcare: 100 kg Greutate: 4,6 kg Lăsați-vă copleșiți de ușurința și atmosfera armonioasă din interiorul dumneavoastră. Nu mai trebuie să doriți doar un spațiu luminos plin de lumină și culori delicate. Stilul nordic îndeplinește cerințe înalte pentru locuință, în plus este aerisit și elegant. Într-o sufragerie scandinavă nu vă puteți lipsi de mobilier practic și de plante aromatice perene. Culoarea alb-negru împreună cu picioarele masive din lemn se va integra perfect în sufrageria de stil scandinavic. Scaunul de sufragerie Bali Mark în alb-negru subliniază caracterul nordic. Nu vă temeți să combinați nuanțe neutre cu o culoare mai pronunțată, de care nu vă puteți lipsi într-un interior de inspirație nordică. Încercați albastru închis, verde sau roz prăfuit. Notă: Acest produs nu este destinat utilizării comerciale, doar pentru uz casnic.
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 52 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Material șezut | Piele ecologică, Plastic |
| Material | Lemn, Plastic |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Alb |
| Tapiterie | Piele Eco, Cu tapiterie |
| Decor din lemn | Fag |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Inaltime | 82 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latime | 49 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Greutate | 4,7 kg |

82×49×52 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×49 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×49 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, decor fag, în stil retro

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
82×49 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar, în stil scandinav
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
83×49×43 cm, cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 6 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor pin
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil modern, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

80×48×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc


Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc