




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat de tavan cu tehnologie LED. Schimbarea culorii luminii treptat, prin intermediul unui întrerupător de perete clasic. Temperatura de culoare: 3000/4500/6000K. Datorită gradului ridicat de protecție IP44, poate fi utilizat în baie.
| Cu protecție ip44 | Da |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Loc | Foisor/Baie/Dormitor |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Temperatură de culoare | 6000 K/4500 K/3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 2800 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 195 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Stil | Altele |
| Series | SLEEKLINE Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, tip încastrat, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc