





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
cu margine decorativă broderie elegantă model atemporal Cu o cuvertură patchwork vintage patul dumneavoastră va fi mereu perfect aranjat în câteva secunde! Execuția de înaltă calitate și designul detaliat al cusăturilor vor aduce în dormitorul dumneavoastră nu doar frumusețe, ci și funcționalitate. Veți proteja lenjeria de pat și veți acoperi tot ce nu doriți să fie vizibil. Oferim în dimensiunea 170 x 210 cm pentru patul de o persoană sau în dimensiunea 220 x 240 cm pentru patul de două persoane. Recomandăm spălarea la 30 °C. Livrăm cu 2 fețele pentru perne în același model. Material: 100% poliester, umplutură din fibre goale Dimensiuni: 220 x 240 cm, față 40 x 60 cm
| Tip | Pat dublu |
|---|---|
| Conținut ambalaj | 1x cuvertură, 2x față de pernă |
| Dimensiuni | 220 x 240 cm |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Infatisarea | Pat dublu |
| Umplutură | Fibre goale |
| Dimensiuni pernă | 40 x 60 cm |
| Material | Poliester |
| Producător | DecoDoma |

Pentru pat de o persoană
În stoc
220×230 cm

Pentru pat de o persoană
În stoc

Pentru pat de o persoană
În stoc


Din bumbac
În stoc
170×210 cm, pentru pat dublu, pentru pat de o persoană
În stoc

Din bumbac, pentru pat dublu
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc


Din bumbac, pentru pat de o persoană
În stoc

Din bumbac, pentru pat dublu
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc



Pentru pat dublu

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru pat dublu
În stoc
170×220 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc






Pentru pat de o persoană
În stoc
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
În stoc

Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Din porțelan
Livrare în peste 1 zi
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi
Set
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 zi

Din metal, din sticlă
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi

Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi