
Eglo 901306-LED Plafonieră FUEVA LED, 7,5 W, 230 V, 2700/4000/6500 K, Ø 16,6 cm, albă
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Perfectă pentru living și dormitor. Comutare a temperaturii de culoare prin întrerupător integrat pe corpul lămpii. Temperatura de culoare: 3000, 4000 sau 6500 K. Sursă LED integrată, cu consum redus.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 32 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 32 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 4000/6500/3000 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3400 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 235 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 32 W |
| Formă | Pătrat |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | UP CCT Baterie centrum |
| Producător | Baterie Centrum |

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită