



Dimensiuni 70×90 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% microfibră - poliester Culoare Albă Albastră Portocalie Galbenă Dimensiuni Lățime: 70 cm Lungime: 90 cm Specificații A nu se albi Închidere cu fermoar Temperatura recomandată de spălare 30–40 °C (conform etichetei producătorului) Inspirați-vă în continuare Huse de perna Textile Perne decorative Perdele si draperii Covoare Paturi si cuverturi de pat
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 90 cm |
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Primavara, Tot anul |
| Latime | 70 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Motiv | Flori, Animale, De Paste |
| Stil | Modern, Rustic |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Material | Microfibră - poliester |
| Seturi | Fata de perna individuala |

50×70 cm
În stoc

70×90 cm
În stoc
40×40 cm
În stoc
40×5 cm, diametru
În stoc
45×45 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

50×70 cm








30×50 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
30×50 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

45×45 cm
În stoc
45×45 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

45×45 cm
În stoc


50×50 cm
În stoc

45×45 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc





Pentru băieți, poncho
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
70×90 cm
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, tip vitraj
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

120×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
200×220 cm, matlasată, din micropluș
În stoc