










Dimensiuni 75×80×120 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 535 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material MDF: Alb Lemn: Fag Metal: Alb Dimensiuni Lungime: 120 cm Lățime: 80 cm Înălțime: 75 cm Grosimea plăcii mesei: 18 mm Specificații Masa de dining în design minimalist scandinav Placa mesei întărită cu un cadru metalic solid Capete ale picioarelor mesei antiderapante și reglabil Livrat în pachet demontat Pachet: 132 x 92 x 15 cm, 20,2 kg Aduceți în interiorul dumneavoastră un strop de simplitate și eleganță nordică. Stilul scandinav este bazat pe linii curate, funcționalitate și naturalețe. Masa de dining albă se va integra perfect în spațiile moderne și clasice, unde va crea o atmosferă plăcută pentru momentele petrecute cu familia sau prietenii. Combinați-o cu scaune contrastante sau decorațiuni vibrante și oferiți sufrageriei dumneavoastră un caracter personalizat. Această masă va fi nu doar un element stilat, ci și un element practic al vieții de zi cu zi. Inspirați-vă în continuare Mobilier Trio cupoane | -20 % Pentru copii Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -15 %
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 120 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Număr persoane | 4, 6 |
| Material picioare | Metal |
| Tip masă | Extensibilă |
| Materialul blatului | PAL |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Tip picioare | Clasice |
| Culoare | Alb |
| Latime | 80 cm |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Decor din lemn | Fag |
| Materialul placii | MDF |
| Inaltime | 75 cm |
| Numar de locuri | Pentru 6 persoane |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Grosimea blatului | 18 mm |
| Lungime | 120 cm |
| Marime | Mica |
| Forma picioarelor | Patru picioare |
| Greutate | 20,2 kg |

75×120×80 cm, decor fag, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, pentru 4 persoane, cu picioare metalice
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
74×120×80 cm, decor fag, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri

Rotundă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, în stil scandinav, cu picioare metalice

În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
74×80×80 cm, rotundă, decor fag
În stoc
73×120×60 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar sonoma, cu picioare metalice
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern, din PAL, cu blat din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, pentru 4 persoane, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
75×160×60 cm, extensibilă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, cu picioare încrucișate
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
75×100×60 cm, în stil scandinav, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru 2 persoane, cu picioare metalice, cu blat din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare metalice, cu blat de sticlă
În stocLivrare gratuită
Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil scandinav, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL, cu blat din plastic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, fixă
În stocLivrare gratuită
75×100×60 cm, decor stejar, în stil scandinav
În stoc
În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, rotundă, în stil modern

În stil modern, decor stejar, pentru 4 persoane
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Extensibilă, rotundă, în stil modern

În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu blat din PAL, fixă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
75×80×120 cm, în stil scandinav, decor stejar sonoma
Disponibil în 15 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, decor stejar sonoma, fixă
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc