





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie din bumbac Materialul preferat și cel mai răspândit pentru lenjeria de pat este, fără îndoială, bumbacul. Clienții apreciază caracteristicile sale excelente și accesibilitatea sa. Bumbacul este respirabil, moale și absoarbe foarte bine orice umiditate. În plus, tratamentul prespălat este mai moale la atingere, mai flexibil și mai puțin predispus la micșorare, deoarece materialul a trecut printr-un proces special de spălare înainte de a fi cusut. Un posibil dezavantaj ar fi șifonarea și necesitatea călcării ulterioare. Bumbacul testat de-a lungul anilor este o fibră naturală obținută din planta de bumbac, care este delicată cu pielea întregului corp. Material 100% bumbac prespălat Greutate: 114 g/m2 Culoare Mov Caracteristici Spălare recomandată: săptămânal, maxim o dată la 14 zile Temperatura recomandată de spălare: 40°C (conform etichetei producătorului) Este necesar să călcați lenjeria Recomandări practice Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna întoarsă pe dos și închisă Folosiți un detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei După spălare, alegeți centrifugarea delicată Călcați lenjeria pe dos pentru a preveni deteriorarea materialului și decolorarea culorilor Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie 140 x 220 cm: 1 husă pentru plapumă 140 x 220 cm | 1 husă pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 160 x 200 cm: 1 husă pentru plapumă 160 x 200 cm | 2 huse pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 160 x 220 cm: 1 husă pentru plapumă 160 x 220 cm | 2 huse pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 200 x 200 cm: 1 husă pentru plapumă 200 x 200 cm | 2 huse pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 200 x 220 cm: 1 husă pentru plapumă 200 x 220 cm | 2 huse pentru pernă 70 x 90 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din bumbac Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat creponata Lenjerie de pat din flanel Lenjerie de pat pentru un pat dublu
| Material | Bumbac, Creponat, Flanel |
|---|---|
| Tip închidere | Cu nasturi |
| Dimensiune lenjerie de pat | 2 buc 70 x 90 cm | 160 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 200 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 160 x 200 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 160 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 220 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm, 200 x 200 cm, 160 x 220 cm |
| Inchidere | Nasturi |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Stil lenjerie de pat | Provence, Minimalist, Modern |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 °C |
| Fara calcare | Nu |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Motiv lenjerie de pat | Monocroma |
| Doua fete | Nu |
| Pret | Leftine pana la 80 Lei |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Pentru 2 persoane, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Greutate | 1,2 kg |

Din bumbac, cu buline, uni
În stoc
Din bumbac, cu buline, cu nasturi
În stoc
Din bumbac, din policoton, cu nasturi
În stoc
Cu buline, din flanel, cu fermoar
În stoc
Din bumbac, cu buline, cu nasturi
În stoc
Din bumbac, cu buline, uni
În stoc
Pentru o persoană, din flanel, cu fermoar
În stoc
Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
Livrare în peste 2 zile
Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
În stoc


Cu fermoar, din microfibră
În stoc



Creponată, pentru o persoană, cu buline
Livrare în peste 2 zile


Din bumbac, creponată, cu buline


Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
În stoc


Din bumbac, pentru o persoană, uni
În stoc
Din bumbac satinat, pentru o persoană, cu buline
În stoc
Creponată, pentru o persoană, cu buline
Livrare în peste 2 zile

Pentru o persoană, cu fermoar, pentru 2 persoane
În stoc
Din bumbac, cu motiv de Crăciun, cu fermoar

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, creponată, cu nasturi
În stoc
220×240 cm, pentru 2 persoane, din microfibră
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc