
Corp de iluminat fluorescent industrial LED/36W/230V IP65 4000K 126 cm
Tip LED
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Acesta este un corp de iluminat de extensie pentru lămpile montate sub dulap. Permite aranjarea individuală a modulelor de iluminat pe partea dreaptă, pe partea stângă sau combinat, în funcție de nevoile dumneavoastră. Posibilitatea conectării a până la 4 module de iluminat printr-un sistem simplu de prindere. Conectându-l la corpul principal de iluminat (vezi produsele asociate), veți extinde iluminarea mobilierului din bucătăria dumneavoastră.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3,85 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 36 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,85 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Bucătărie |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,85 W |
| Series | UNDERCABINET Ledvance |
| Producător | Osram |

Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
- lampă clasică
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită