






Dimensiuni 93×48×61 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 215 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Negru Metal: Negru Dimensiuni Lățime: 48,5 cm Lățimea șezutului: 46 cm Adâncime: 61 cm Adâncimea șezutului: 46 cm Înălțime: 93,5 cm Înălțimea șezutului: 49,5 cm Înălțimea șezutului: 7 cm Greutate: 5,2 kg Capacitate de încărcare: 120 kg
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 61 cm |
| Înălţime: | 93 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Latime | 48,5 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Adancime | 61 cm |
| Inaltime | 93,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 49,5 cm |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Monocrom |
| Greutate | 5,2 kg |

93×48×61 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
93×48×61 cm, în stil modern, din stofă

În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

87×49×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

80×46×55 cm, din plastic, cu picioare de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
78×49×41 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

- 2 bucăți, din stofă, stivuibil
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn

78×49×55 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
82×59×44 cm, în stil modern, cu cotiere
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 8 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

82×64×59 cm, în stil modern, cu cotiere

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×45×52 cm, în stil modern, în stil scandinav
Livrare gratuită
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, din plastic
Disponibil în 5 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc