









Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 51 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Husă: 100% poliester – microfibra Umplutură: 100% poliester - microfibra cu efect de puf (imitație puf) Greutate parte superioară: 90 g/m2 Greutate umplutură: 90 g/m2 Culoare Somon Dimensiuni 140 x 200 cm 160 x 200 cm 200 x 220 cm Detalii Pătură ușoară de vară cu efect răcoritor Material superior delicat și moale al păturii Datorită compactității, poate fi utilizată în călătorii Se poate usca la mașina de uscat la temperaturi scăzute Temperatura recomandată de spălare: 30 °C (conform etichetei producătorului) Inspirați-vă în continuare Pilote Pilota si perna Dormitor Perne interioare Perne Pilote si perne pentru patuturi
| Sezon | Vară |
|---|---|
| Set pătură cu pernă | Da |
| Material exterior | Poliester |
| Material umplutură | Pene |
| Culoare | Portocaliu |
| Dimensiune | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm |
| Material umplutura | 100% poliester |
| Gramaj | 180 g/m2 |
| Anti alergic | Da |
| Recomandat pentru | Pat de o persoana standard, Pat dublu standard |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Capacitate de izolatie | Racoare |
| Anotimpuri | Vara |
| Pentru alergici | Pentru alergici |

Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru 4 anotimpuri, Set pernă, fabricată din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru 4 anotimpuri, Set pernă, fabricată din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru iarnă, Set pernă, fabricată din poliester
În stocLivrare gratuită
Set pernă, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
135×200 cm, Set pernă, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
Set pernă, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
100×135 cm, pentru 4 anotimpuri, fabricată din poliester

Set pernă
În stocLivrare gratuită
Pentru 4 anotimpuri, Set pernă, fabricată din poliester

Set pernă, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
Set pernă, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Set pernă, fabricată din bumbac, fabricată din poliester
Livrare în peste 1 zi
Set pernă, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
Set pernă, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru iarnă, din pene
În stocLivrare gratuită
Set pernă, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
Set pernă, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
160×200 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru iarnă, din pene
În stocLivrare gratuită
Pentru iarnă, din pene
În stocLivrare gratuită
Set pernă
În stocLivrare gratuită
Pentru iarnă, din pene
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru iarnă, din pene
În stocLivrare gratuită
Set pernă, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
