

Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 6.247,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 6362.50 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Alb |
| Formă | Atipică |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 25 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 9250 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 75 W |
| Series | PERLAGE Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |

Pentru bucătărie, în stil scandinav, din plastic
În stocLivrare gratuităPentru bucătărie, din sticlă, în stil modern
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din sticlă, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din sticlă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 zile
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din sticlă, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil rustic, cu întrerupător
În stoc
Cu abajur, în stil scandinav, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din sticlă, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din sticlă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din sticlă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, în stil scandinav, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

De perete
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită