Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 381,75 RON la 382 RON:
Ideal Lux - Lustră LED suspendată cu cablu ODEON LED/8W/230V CRI 90 Ø 15 cm bej/alb
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 381,75 RON până la 382 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 381.75 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Formă | Rotund |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 680 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8 W |
| Series | UMILE Ideal Lux, LINGOTTO Ideal Lux, PERLINE Ideal Lux, ODEON Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Lustr AVALO 3xE27/60W/230V, pr. 35 cm, alb/cupru
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Jupiter 1573 - LAF B/D - Lampa suspendata LAF E27/60W
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Lustră din lemn pe cablu 1xE27/60W/230V lemn de pin
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lustru pe lanț NOEMI, 2 x E27/60W/230V, argintiu/patină albă
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Eglo 96345 - Lustră LED suspendată pe cablu FARSALA 5xG9/2,5W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu MADERA 3xE27/60W/230V albă/lemn
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Globo 15217-3 EWALD LED/20W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu NONNA 3xE27/60W/230V căprioară stejar/alb/auriu Kolarz A1352.83.Au.100
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Maytoni MOD545PL-06G DALLAS 6xG9/28W/230V alamă
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu DEKOR 3xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu MIROS 3xE27/60W/230V neagră/aurie
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu NOAK 3xE27/60W/230V albă/aurie
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu DISCUS 6xE27/28W/230V albă Trio
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Lucide 21435/13/38 TRIBUTE 3xE27/40W/230V crem
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Rabalux 5032 - Lustră LED pe cablu AVIANA 4xLED/6W/230V
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu HELEN 4xE27/15W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu MIROS 3xE27/60W/230V neagră/cupru
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Globo 15188H - Lustra AMY I 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Eglo 96104 - LED Lustra LASANA 2 2xLED/14W/230V
- bec tip LED, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
ByRydens 4202420-6509 - Pendul pe cablu OMLOTT 1xE27/8W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu MORGAN 3xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Eglo 96929 - Lustra pe cablu ESTEVAU 4xE27/28W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu HELEN 3xE27/15W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Ideal Lux PERLAGE 10xG9/3W/230V auriu/alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Searchlight 23146-5SB - Candelabru suspendat ROCKY 5xG9/33W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lucide 23418/56/31 - Lampa suspendata LINO 2xG5/28W/230V alba
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată HALO 6xGX53/10W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Ideal Lux UMILE LED/20W/230V d. 27 cm CRI 90 alamă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu dimabilă TITHANIA LED/24W/230V 120 cm Rabalux 6670
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LED/12,6W/230V 3000K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu DUO 3xE14/40W/230V aurie/neagră
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Duolla KOBO 1xE27/15W/230V d. 45 cm argintiu/auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită

