







Dimensiuni 96×180×200 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 3.001 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material PAL 100% Poliester Țesătură de tapițerie: Neve 02 - crem Gramaj: 390 g/m2 Rezistență la abraziune (Martindale): aproximativ 90 000–100 000 cicluri Dimensiuni Lățime: 180 cm Lungime: 205 cm Înălțime tăblie la cap: 96 cm Înălțime pat: 51 cm Înălțime picioare: 10 cm Pentru dimensiunea saltelei: 2 buc 90 x 200 cm Duritatea saltelei: H3 Capacitate portantă: 120 kg/persoană Greutatea patului: 150 kg Specificații Inclusiv spațiu de depozitare Parte a patului este salteaua Bonell cu spumă rece Topperul nu este parte a patului Livrat demontat Boxspring paturi Boxspring paturile sunt din ce in ce mai populare pentru gospodării și hoteluri de lux datorită construcției excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este format din baza de arcuri inferioară (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa separat un topper superior. Baza include un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri tip pocket sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și igienă a somnului și mai ridicate, se poate achiziționa un topper care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin confort excepțional, rezistență mare și aspect elegant care îmbunătățește fiecare dormitor. Dacă sunteți în căutarea unui pat care să combine designul de vârf, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 96 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Tapițate |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Set | Cu saltea |
| Cu picioare | Da |
| Cu tăblie | Da |
| Culoare | Bej |
| Saltea | Saltea cu arcuri Bonell |
| Model | Monocrom |
| Dimensiuni | 180 x 200 cm |
| Extensibila | Fara extensie |
| Latime | 180 cm |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Inaltime | 96 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Tapiterie | Poliester |
| Inaltime picioare | 10 cm |
| Lungime | 205 cm |
| Tăblie | Cu tăblie |
| Tip | Pat dublu |
| Forma | Boxspring |
| Greutate | 150 kg |

80×200 cm, cu saltea, cu picioare
În stoc
Tapițat, cu picioare, cu spațiu de depozitare
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
140×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Tapițat, cu picioare, decor stejar
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
140×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Cu picioare, cu noptiere, din lemn
În stoc
Cu saltea, cu picioare, în stil modern
În stoc
Cu picioare, cu noptiere, în stil modern
În stoc
Cu picioare, în stil modern, decor stejar
În stoc
160×200 cm, cu saltea, cu picioare
În stoc
140×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
80×200 cm, cu picioare, în stil modern
În stoc
Cu saltea, tapițat, cu picioare
În stoc
140×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Cu picioare, cu noptiere, în stil modern
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
160×200 cm, cu saltea, cu picioare
În stoc
Cu picioare, în stil modern, înalt
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Cu picioare, cu noptiere, din lemn
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Tapițat, cu picioare, cu noptiere
În stoc
Cu picioare, cu noptiere, în stil modern
În stoc
Cu picioare, în stil modern, cu spațiu de depozitare
În stoc
Extensibile, cu picioare, pentru dormit zilnic
Livrare în peste 2 săptămâni
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
60×75×73 cm, în stil scandinav, din material textil
Livrare în peste 2 săptămâni
38×76×38 cm, în stil modern, din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din lemn, - formă ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
127×20×20 cm, de colț, din PAL
Livrare în peste 2 săptămâni

95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Din ceramică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×120×200 cm, în stil scandinav, înalt
În stoc
83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
Livrare în peste 2 săptămâni
83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
În stoc
48×42×112 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru masă
În stoc
Din PAL, în stil modern, mată
Disponibil în 6 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
46×56 cm, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 2 săptămâni
76 cm, ⌀ 90 cm, rotundă, în stil modern
Livrare în peste 2 săptămâni
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc