


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 202.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Alb |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Series | SELE Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, din plastic
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
- bec tip LED, din metal
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită