
Klausen 148004 - Lampă de birou LED DRIFTER 8,4W 230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de birou modernă și practică. Obțineți o lumină clară și plăcută care asigură confort în timpul lucrului. Construcție bine gândită și design minimalist care permit instalare și utilizare ușoare. Manipulare facilă și posibilități nelimitate de reglare datorită mecanicii rotative a articulațiilor brațului. Control tactil funcțional pe partea frontală a lămpii asigură reglarea comodă a culorii și a intensității luminii. Luminozitate reglabilă în 5 trepte (20 - 40 - 60 - 80 - 100 %) și continuu (20 - 100 %).
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Stil | Scandinav |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1380 lm |
| Tip | Lampă cu clemă |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Control tactil/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 92 Ra |
| Loc | Cameră de lucru |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | LGS Sinclair, MONITOR FK technics, TABLE LAMPS Brilagi |
| Producător | Brilagi |

De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită

De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător

De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită