








Dimensiuni 80×46×54 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 148 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Polipropilen: Transparent Lemn masiv: Fag Dimensiuni scaun Lățime: 46 cm Lățimea șezutului: 46 cm Adâncime: 54,5 cm Adâncimea șezutului: 41 cm Înălțime: 80 cm Înălțimea șezutului: 42,5 cm Sarcină maximă: 120 kg Greutate: cca 3,7 kg Specificații Stil scandinav într-o specificații modernă de culoare Combinație de materiale durabile și naturale pentru o durată lungă de viață Șezut ergonomice pentru confort maxim Întreținere ușoară datorită materialelor de calitate Livrat în stare demontată Dimensiuni pachet: 60 x 40 x 50 cm, 4,5 kg Sufrageria scandinavă este simbolul simplității, luminozității și armoniei naturale. Combinația liniilor curate, materialelor naturale și accentele ușoare de culoare creează un spațiu primitor, care invită la relaxare alături de familie și prieteni. Prin accentul pus pe funcționalitate și estetică, devine un loc unde se combină confortul cu designul atemporal. Tot ce trebuie este să adăugați câteva accesorii în tonuri neutre și sufrageria va căpăta un caracter unic, plin de calm și eleganță.
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 54 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Material șezut | Plastic |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 80 cm |
| Decor din lemn | Fag |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Latime | 46 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Fara captuseala |
| Adancime | 54,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 42,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |
| Material sezut | Plastic |
| Latimea sezutului | 46 cm |
| Greutate | 4,5 kg |

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

85×46×38 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
80×48×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

84×46×41 cm, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×54×60 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

82×49×52 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

82×49 cm, cu picioare din lemn, decor fag

88×45×53 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Livrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor fag, în stil scandinav

88×54×60 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
82×49 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×47×51 cm, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc