
CERVI-SAN BAMBUS, pernă ortopedică cervicală din spumă cu memorie, infuzată cu bambus
Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester
Dimensiuni 45×10 cm
Alege dintre 2 magazine:
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Materialul husei: 100% poliester Materialul de umplutură: 100% poliester Culoare Gri Crem Dimensiuni Lățime: 45 cm Lungime: 45 cm Grosime: 10 cm Greutate: 0,6 kg Specificații Husă detașabilă și lavabilă cu închidere cu fermuar Umplutura este inclusă în pachet Temperatura recomandată pentru spălare 30 °C Nu albiți Nu uscați în uscător
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 10 cm |
| Umplutură | Poliester |
|---|---|
| Material husă | Poliester |
| Tip | Decorativ |
| Formă | Pătrată |
| Motiv | Unicolor |
| Culoare | Gri |
| Inchidere | Fermoar |
| Material umplutura | 100% poliester |
| Dimensiuni perna | 45 x 45 cm |
| Materialul husei | 100% poliester |
| Forma mobilierului | Patrat |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Locatie | Pentru interior |
| Model | Cu motiv |
| Greutate | 0,6 kg |

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, cu pene
În stocLivrare gratuită
Anatomică, cu spumă de memorie, cu pene
În stocLivrare gratuită
Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Pentru genunchi, anatomică, cu spumă de memorie

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc

Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc