








Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 73 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie de pat din bumbac și poliester Lenjeria de pat din bumbac și poliester este o alegere populară pentru utilizarea zilnică datorită compoziției sale practice. Combină bumbacul natural cu poliesterul, oferind o atingere plăcută, bună respirație, precum și o rezistență mai mare și o durată de viață mai lungă. Un alt avantaj este întreținerea ușoară – lenjeria se usucă rapid și datorită șifonării reduse, nu este nevoie să fie călcată. Material 50% bumbac | 50% microfibra - poliester Culoare Albă Verde Mentolată Gri Caracteristici Spălare recomandată: în fiecare săptămână, maxim 1x la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria de pat nu necesită călcare Sfaturi practice Înainte de prima utilizare, spălați lenjeria de pat în mod temeinic Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Folosiți detergent adecvat pentru materialul și culoarea lenjeriei de pat După spălare, scoateți imediat din mașina de spălat și agitați bine Uscare în uscător la temperatură redusă Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie de pat 140 x 200 cm: 1 husă pentru pilotă 140 x 200 cm | 1 husa de pernă 70 x 90 cm Lenjerie de pat 140 x 220 cm: 1 husă pentru pilotă 140 x 220 cm | 1 husa de pernă 70 x 90 cm Lenjerie de pat 200 x 220 cm: 1 husă pentru pilotă 200 x 220 cm | 2 huse de pernă 70 x 90 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din bumbac Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat din 6 piese Lenjerie de pat 3d Lenjerie de pat stralucitoare
| Destinate pentru | Pentru băieți |
|---|---|
| Sortiment | Clasice |
| Tip închidere | Fermoar |
| Material | Bumbac, Microfibră |
| Motiv | Animale |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Stil lenjerie de pat | Scandinav, Minimalist |
| Motiv lenjerie de pat | Natura, Animale |
| Fara calcare | Da |
| Doua fete | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,7 kg |

Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, clasic, cu nasturi
În stoc
Pentru băieți, clasic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu nasturi
În stoc
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac
Livrare în peste 1 zi
Pentru băieți, pentru pătuț
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru pătuț, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din micropluș
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, pentru pătuț
În stoc
Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc
Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc
Pentru băieți, clasic, fabricată din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
140×200 cm, pentru băieți, clasic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
Livrare în peste 5 zile
Pentru fete, clasic, cu fermoar

Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc