














Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Scaune: Polipropilen – gri deschis Masa: Metal – negru Dimensiuni scaun Lățime: 54 cm Lățimea șezutului: 30–46 cm Lățimea spătarului: 52,5 cm Adâncime: 55 cm Adâncimea șezutului: 41 cm Înălțime: 82,5 cm Înălțimea șezutului: 45 cm Înălțimea spătarului: 39 cm Înălțimea de la sol la cotiere: 65 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Dimensiuni masă Lungime: 50 cm Lățime: 50 cm Înălțime: 70 cm Greutate: 2,5 kg Specificații Set de grădină practic și mobil Potrivit chiar și pentru balcon sau terasă mică Scaun suprapozabil Picioarele scaunului sunt detașabile pentru depozitare ușoară după sezon Mâner în mijlocul mesei pentru transport facil Construcție metalică rezistentă a mesei Plasticul nu este stabilizat UV, recomandăm protejarea scaunelor de expunerea prelungită la soare Livrat în stare demontată Loc de ședere stilat pentru orice spațiu exterior Setul de grădină reprezintă soluția ideală pentru crearea unui loc plăcut de relaxare în grădină, pe balcon și terasă. Datorită designului său universal, se integrează ușor în exterioarele moderne și clasice și se combină excelent cu diverse culori ale accesoriilor și echipamentelor din jur. Veți aprecia specificațiile practice în utilizarea zilnică, fie că doriți să savurați cafeaua de dimineață, să vă relaxați după-amiaza sau să stați cu prietenii. Dimensiunile compacte permit, de asemenea, utilizarea confortabilă chiar și în spații mai mici fără compromisuri în confort.
| Material | Plastic, Metal |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Numar de locuri | Pentru 2 persoane |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Material scaun | Plastic |
| Inaltimea scaunului | 45 cm, 82,5 cm |
| Materialul mesei | Metal |
| Pliabil | Stivuibil |
| Tip | Asezare |
| Seturi | Seturi |
| Pozitionare | Fixa |
| Forma spatarului | Perforat |
| Adâncimea scaunului | 55 cm |
| Latimea scaunului | 54 cm |
| Inaltimea mesei | 70 cm |
| Stil | Modern |
| Greutate | 11,3 kg |
| Diametrul mesei | 50 cm |

Din ratan
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Reglabil, din ratan
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
98×90×200 cm, cu saltea, tapițat
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni

Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc