







Dimensiuni 74-85×54×57 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 148 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Eko piele: Albă Metal Plastic Dimensiuni Lățime: 53,5 cm Lățimea șezutului: 47,5 cm Adâncime: 56,5 cm Adâncimea șezutului: 35 cm Înălțime: 73,5-84,5 cm Înălțimea șezutului: 41,5-53 cm Diametrul roților: 5 cm Lățimea totală a roților: 5 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Specificații Livrat demontat
| Lăţime: | 54 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 57 cm |
| Înălţime: | 74-85 cm |
| Tip roți | Din plastic |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip | Rotative |
| Material tapițerie | Piele, Piele ecologică |
| Reglabil | Da |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Adancime | 56,5 cm |
| Rotativ | Rotativ |
| Aspect | Scaun de Birou |
| Materialul husei | Piele Eco |
| Roti | Pe roti |
| Partea de sezut | Tapitat |
| Latime | 53,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 42 - 53 cm |
| Inaltime | 73,5 - 84,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Greutate | 5,7 kg |
| Materialul roților | Plastic, Cauciuc |

53×56 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
47×55 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
73-84×47×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
46×56 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73-86×46×56 cm, ergonomic, rotativ

Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
Livrare în peste 2 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73-84×47×57 cm, rotativ, cu roți gumate
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
72-83×46×56 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
93×50×57 cm, rotativ, din piele
Disponibil în 2 e-shop-uri

72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ

Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
72-83×46×56 cm, rotativ, din piele
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc