



Dimensiuni 75×100×60 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 215 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Laminat: Decor stejar Metal: Alb Dimensiuni Lățime: 100 cm Adâncime: 60 cm Înălțime: 75 cm Profil picioare: 2 x 4 cm Dimensiunea cadrului sub blat: 98 x 58 x 4 cm Greutate: 15 kg Specificații Masa pentru 4 persoane Construcție metalică stabilă Blat cu decor de lemn, ușor de întreținut Design minimalist simplu Livrat demontat Aerisit și armonie naturală Adu ușurință și căldură în casa ta cu ajutorul acestei mese de sufragerie cu blat decor stejar și construcție metalică albă. Tonurile deschise sunt plăcute și măresc optic spațiul, ceea ce vei aprecia în special în camerele mai mici. Ideală pentru mic dejunuri de familie, momente de lucru și întâlniri de seară. Aspectul natural al blatului în combinație cu simplitatea modernă creează o atmosferă confortabilă de care te vei îndrăgosti. Masa este ușor de întreținut și datorită stabilității sale este un element de încredere în viața de zi cu zi.
| Lăţime: | 100 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
| Stil | Modern, Scandinav, Industrial |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Număr persoane | 4 |
| Material picioare | Metal |
| Materialul blatului | PAL |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Tip picioare | Clasice |
| Tip masă | Fixă |
| Culoare | Alb |
| Decor din lemn | Stejar |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Extensibila | Fara extensie |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Latime | 100 cm |
| Forma picioarelor | Clasic |
| Forma | Dreptunghiular |
| Material suprafata | Laminat |
| Zobrazení v ar | Ano |

75×100×60 cm, decor stejar, în stil scandinav
În stoc
Decor tec, în stil scandinav, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar sonoma, cu picioare metalice
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
102×102 cm, extensibilă, în stil modern
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav, pentru 4 persoane, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Pentru 2 persoane, cu picioare metalice, cu blat din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare metalice, cu blat din marmură
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
75×120-160×80 cm, extensibilă, decor stejar

75×80×120 cm, decor fag, în stil scandinav

În stil modern, dreptunghiulară, fixă
Disponibil în 12 e-shop-uri

În stil modern, din PAL, cu blat din PAL
În stocLivrare gratuită
73×70×120 cm, extensibilă, mată

75×120×80 cm, decor fag, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
75×80×120 cm, decor fag, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
73×80 cm, în stil modern, cu picioare metalice
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Rotundă, în stil modern, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, decor stejar
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Decor stejar sonoma, dreptunghiulară, fixă
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Rotundă, cu picioare din lemn, cu blat din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu picioare metalice, cu blat din lemn, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, rotundă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare metalice, cu blat de sticlă
În stocLivrare gratuită
75×160×60 cm, extensibilă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare metalice, cu blat din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri

Extensibilă, în stil modern, decor pin
În stocLivrare gratuită
74×120×80 cm, decor fag, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, fixă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 4 persoane, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc

40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc