

Dimensiuni 17×200×57 cm
Alege dintre 2 magazine:
Dimensiuni Lățime: 200 cm Înălțime, inclusiv roți: 17 cm Adâncime: 57 cm Pachetul cutiei de depozitare include 1x fața de cutie 1x spatele de cutie 4x plăci de sololit pentru fundul cutiei 2x benzi de conectare pentru îmbinarea plăcilor de sololit din fundul cutiei 1x partea stângă a cutiei 1x partea dreaptă a cutiei Material de conectare Instrucțiuni de asamblare Garanție 2 ani
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 57 cm |
| Înălţime: | 17 cm |
| Decor | Nuc |
|---|---|
| Tip | Cutie |
| Material | Lemn, PAL |
| Culoare | Maro |
| Decor din lemn | Nuc |
| Lac | Da |
| Adancime | 57 cm |
| Inaltime | 17 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Greutate | 10,65 kg |

17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
18×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc


40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc