





Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 347 RON până la 383 RON:
Material Scaune: polipropilenă - bej Masă: metal - negru Dimensiuni scaun (+/- 1 cm) Lățime: 47 cm Înălțime: 82 cm Adâncime: 51 cm Înălțime șezut: 44 cm Adâncime șezut: 39 cm Lățime șezut: 46 cm Capacitate de încărcare: 100 kg Greutate: aprox. 3,4 kg Dimensiuni masă Lungime: 50 cm Lățime: 50 cm Înălțime totală: 70 cm Greutate: 2,5 kg Specificații Set de două scaune și masă pentru grădină și balcon Șezut ergonomic Scaun ușor, cu întreținere simplă Masa este echipată cu mânere pentru manipulare ușoară Picioare detașabile pentru depozitare ușoară la sfârșitul sezonului Recomandăm protecție împotriva expunerii prelungite la soare pentru menținerea culorii Livrat dezasamblat Setul practic de scaune cu masă este alegerea ideală pentru momente de relaxare pe balcon, terasă și grădină. Datorită construcției ușoare și întreținerii simple, este potrivit pentru utilizarea zilnică și întâlniri sezoniere cu familia sau prietenii. Scaunele ergonomice oferă confort la cafeaua de dimineață, relaxarea de după-amiază și serile petrecute afară. Masa compactă oferă suficient spațiu pentru gustări, decorațiuni sau cartea preferată, creând astfel cu ușurință un loc plăcut pentru relaxare în aer liber.
| Material | Plastic, Metal |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Numar de locuri | Pentru 2 persoane |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Latimea scaunului | 47 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Nematlasat |
| Inaltimea scaunului | 44 cm, 82 cm |
| Materialul mesei | Metal |
| Forma spatarului | Complet |
| Seturi | Seturi |
| Latimea sezutului | 46 cm |
| Capacitatea de incarcare a scaunului | 100 kg |
| Forma spatar | Rotunjit |
| Inaltimea mesei | 70 cm |
| Adâncimea scaunului | 51 cm |
| Adancime scaun | 39 cm |
| Greutate | 9,3 kg |
| Diametrul mesei | 50 cm |

Din plastic, din metal
În stoc
Din plastic, din metal
În stoc
Din plastic, din metal
În stoc
Din plastic, din metal
În stoc
Din ratan, din metal
În stoc
Din plastic, din metal
În stoc
Din plastic, din metal, diametru
În stoc
Din plastic, din metal
În stoc
Din plastic, din metal, diametru
În stoc
Din plastic, din metal
În stoc
Din plastic, din metal, diametru
În stoc
Din plastic, din metal
În stoc
Din plastic, din metal
În stoc
Din plastic, din metal, diametru
În stoc
Stivuibil, din plastic, din metal
În stoc
Din plastic, din metal
În stoc
Stivuibil, din plastic, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din ratan, din metal, diametru
În stoc
Pliabil, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din ratan
În stocLivrare gratuită
Pliabil
În stocLivrare gratuită
Reglabil, din ratan
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din lemn
În stocLivrare gratuită
Pliabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din lemn
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din ratan
În stocLivrare gratuită
Din ratan
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din lemn
În stocLivrare gratuită
Reglabil, din ratan
În stocLivrare gratuită

Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc