



Dimensiuni 140×200 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 66 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie din bumbac și poliester Lenjeria din bumbac și poliester este o alegere populară pentru utilizarea zilnică datorită compoziției sale practice. Combină bumbacul natural cu poliesterul, oferind un contact plăcut, bună respirabilitate și în același timp o rezistență mai mare și o durată de viață mai lungă. Un avantaj suplimentar este ușurința întreținerii – lenjeria se usucă rapid și datorită mașinabilității reduse nu necesită călcare. Material 50% bumbac | 50% microfibra - poliester Culoare Verde Alb Crem Caracteristici Spălare recomandată: săptămânal, maxim 1x la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria nu necesită călcare Practical sfaturi Înainte de prima utilizare, spălați lenjeria bine Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă la fermoar Folosiți un detergent adecvat pentru material și culoarea lenjeriei După spălare, scoateți imediat din mașina de spălat și scuturați bine Uscare în uscător la temperatură scăzută Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husă pentru cuvertură 140 x 200 cm | 1 husă pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 140 x 220 cm: 1 husă pentru cuvertură 140 x 220 cm | 1 husă pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 200 x 220 cm: 1 husă pentru cuvertură 200 x 220 cm | 2 huse pentru pernă 70 x 90 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din bumbac Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat din 7 piese Lenjerie de pat din policoton Lenjerie de pat prelungita
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Destinate pentru | Pentru băieți |
|---|---|
| Sortiment | Clasice |
| Tip închidere | Fermoar |
| Material | Bumbac, Microfibră |
| Motiv | Animale |
| Culoare | Verde |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Stil lenjerie de pat | Scandinav, Minimalist |
| Motiv lenjerie de pat | Natura, Animale |
| Fara calcare | Da |
| Doua fete | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,7 kg |

Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
Livrare în peste 1 zi
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, clasic, cu nasturi

Pentru fete, clasic, cu fermoar

Clasic, cu fermoar, fabricată din micropluș
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Pentru pătuț, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
Livrare în peste 5 zile
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac

Clasic, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc
Clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac
Livrare în peste 1 zi
Pentru fete, pentru pătuț
În stoc
Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
140×200 cm, pentru fete, clasic
În stoc
Pentru băieți, clasic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic
Livrare gratuită
Pentru fete, clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac

Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc