


Dimensiuni 170×210 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 64 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% poliester Culoare Verde Alb Dimensiune 170 x 210 cm 220 x 240 cm Caracteristici Pentru pat de o persoană și pat dublu Nu este necesară călcarea Spălare recomandată: 30 °C Cea mai ușoară cale de a îmbunătăți dormitorul în mod perfect este prin intermediul textilelor de casă. Combinația de pleduri confortabile, pernuțe pufoase și covoare moi face din dormitor cel mai fermecător loc din casă. Cuverturile vaflă și cuverturile matlasate pentru pat protejează pilotele și lenjeria de pat de praf și, în plus, adaugă un confort optic spațiului. Stratificarea textilelor simbolizează stilul danez Hygge. Acest stil provine din țările nordice, unde fericirea poate fi găsită în lucruri obișnuite. Înconjurați-vă de textile ca scandinavii și bucurați-vă de momentele petrecute cu familia și prietenii.
| Lăţime: | 170 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 210 cm |
| Culoare | Verde |
|---|---|
| Tip | Pat de o persoană, Pat dublu |
| Dimensiune | 170 x 210 cm, 220 x 240 cm, 170 x 210 cm |
| Fara calcare | Da |
| Doua fete | Da |
| Material | Poliester |
| Model | Cu motiv |
| Motiv | Inima |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |


170×210 cm, pentru pat dublu, pentru pat de o persoană
În stoc

140×200 cm, pentru pat dublu, pentru pat de o persoană
În stoc

Din bumbac
În stoc
Din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac
În stoc




220×240 cm, pentru pat dublu, înălţime

Din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc







Pentru pat dublu
În stocLivrare gratuită


Pentru pat dublu
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru pat dublu
În stoc


Din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc



140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc