







Dimensiuni 86×45×55 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 161 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură din catifea: Crem Metal: Bej - decor de lemn Dimensiuni Lățime: 45 cm Lățimea șezutului: 44,5 cm Adâncime: 55 cm Adâncimea șezutului: 40 cm Înălțime: 86 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Sarcină maximă: 110 kg Greutate: 4,2 kg Specificații Scaun de bucătărie tapitat cu căptușeală moale Design atemporal cu cusături fine Picioare metalice solide, acoperite cu vopsea pulbere Livrat neasamblat Stilul combină forme simple și funcționalitate ridicată. Optează pentru accesorii elegante, o paletă de culori fine și materiale naturale. Accesoriile excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele de apartament, napronuri colorate și lămpi mari din metal. Interiorul scandinav nu poate fi complet fără ferestre mari și iluminat care asigură lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul de bucătărie tapitat Lava se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Asortează cusăturile simple și picioarele bej cu o masă cu elemente metalice. Este uimitor cum diferitele culori ale scaunelor arată la aceeași masă. Nu te teme de schimbare.
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 86 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Adancime | 55 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 86 cm |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Monocrom |
| Adancime scaun | 40 cm |
| Latimea sezutului | 44,5 cm |
| Greutate | 4,2 kg |

86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

88×54×60 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

88×54×60 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 6 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
86×45×54 cm, în stil modern, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal

82×47×51 cm, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

84×46×41 cm, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc