








Dimensiuni 87×45×55 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 127 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Textil: Melanj gri Metal: Negru Dimensiuni Adâncime: 54,5 cm Lățime: 44,5 cm Înălțime: 87 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Lățimea șezutului: 44 cm Aderență adâncime: 40 cm Greutate: 4,2 kg Capacitate de încărcare: 110 kg Sufragerie stilată în spirit modern Culorile neutre sunt o bază excelentă pentru orice interior. Combinând tonuri delicate cu un element proeminent, puteți crea cu ușurință un spațiu lejer și armonios. Lăsați-vă inspirați de interioare scandinave, care îmbină lumina, materialele naturale și funcționalitatea. Scaunul de sufragerie Libra din material textil melanj gri va deveni piesa de design a sufrageriei dvs. Vă recomandăm să îl combinați cu o masă din lemn deschis și accesorii discrete, cum ar fi ghivece suspendate cu ierburi proaspete. Astfel, veți crea un loc practic și confortabil pentru momentele cotidiene de relaxare.
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 87 cm |
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 87 cm |
| Materialul husei | Tesatura |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Latime | 44,5 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Adancime | 54,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Seturi | Bucati |
| Forma spatar | Drept |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Monocrom |
| Material sezut | Tapitat |
| Vizualizare ar | Da |

87×44×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×47×59 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 7 e-shop-uri

În stil retro, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
85×47×59 cm, în stil modern, cu cotiere
În stoc
În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

91×58×54 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 8 e-shop-uri

În stil scandinav, din stofă, tapițat

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu picioare din metal

99×72×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Cu picioare din lemn, decor nuc, din stofă

86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

86×53×42 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
79×57×44 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn

85×47×59 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
85×47×59 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×49×44 cm, în stil modern, cu cotiere

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor nuc

81×61×55 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
81×61×55 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
87×45×54 cm, în stil modern, - 2 bucăți
Livrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc