




Dimensiuni 88×55×45 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 277 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură: Brego 31 - bej deschis Metal: Negru (mat) Dimensiuni Lățime: 55 cm Adâncimea șezutului: 45 cm Înălțime: 88 cm Înălțimea șezutului: 50 cm Capacitate portanță: 120 kg Greutate: 7 kg Specificații Funcția Auto-return: șezutul este rotativ la 180 de grade cu funcția de revenire la poziția inițială Arcuri de buzunar în scaun Livrat demontat Îmbrăcați-vă interiorul cu un nou aspect. Culorile închise și mult mobilier fac ca încăperea să pară mai mică. Inspirați-vă din stilul scandinav, al cărui simbol sunt luminozitatea, simplitatea și natura. Stilul derivat din natura nordică surprinde mulți prin funcționalitate înaltă, sustenabilitate și atmosferă armonioasă. Scaunul de dining Servio Brego în culoarea bej devine piesa perfectă pentru o sufragerie scandinavă. Tapițeria și forma scaunului asigură un confort ridicat. Asortați scaunul Servio Brego cu elemente metalice în dining și accesorii în tonuri pastelate delicate. Bucurați-vă de mesele în familie și cu prietenii.
| Lăţime: | 55 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Înălţime: | 88 cm |
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Cu cotiere | Da |
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Proprietăți | Rotative |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Bej |
| Materialul husei | Tesatura |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Latime | 55 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Partea de sezut | Tapitat |
| Aspect | Fotoliu scaun |
| Inaltime | 88 cm |
| Rotativ | Da |
| Inaltimea scaunului | 50 cm |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |
| Seturi | Bucati |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Cu motiv, Monocrom |
| Adancime scaun | 45 cm |
| Greutate | 7 kg |

88×55×45 cm, rotativ, în stil modern
În stoc
85×47×59 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 11 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal

85×57×45 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri

91×58×54 cm, în stil modern, cu cotiere

În stil modern, cu cotiere, din stofă

Cu picioare din lemn, decor stejar, decor nuc

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, din stofă, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu picioare din metal

84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

83×56×60 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

84×41×44 cm, în stil scandinav, cu cotiere

88×54×60 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
85×62×65 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
În stoc
83×54×61 cm, în stil modern, cu cotiere
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
91×45 cm, în stil scandinav, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
63×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
88×54×60 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
76×46×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
81×61×55 cm, în stil modern, cu cotiere

În stil modern, cu picioare din metal

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc