
Pat ELISA 180 x 200 cm, alba Saltele: Saltea Sommera 18 cm, Somiera pat: Cu lamele curbate
Tapițat, cu noptiere, cu picioare, în stil modern
1.863 RON

Pat ELISA 180 x 200 cm, alba Saltele: Cu saltele Deluxe 10 cm, Somiera pat: Cu lamele curbate
1.512 RON

Pat ELISA 180 x 200 cm, alba Saltele: Cu saltele Deluxe 10 cm, Somiera pat: Fara somiera
81×185×205 cm, cu saltea, tapițat, cu noptiere
1.329 RON

Pat ELISA 180 x 200 cm, alba Saltele: Saltea Sommera 18 cm, Somiera pat: Fara somiera
1.679 RON
Pat ELISA 180 x 200 cm, alba Saltele: Saltea Sommera 18 cm, Somiera pat: Fara somiera
Variantă selectată:Pat ELISA 180 x 200 cm, alba Saltele: Saltea Sommera 18 cm, Somiera pat: Fara somiera
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.679 RON
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 1.679 RON
- 27.05.2026 - 1.679 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Material Plăci aglomerate de mobilier de primă calitate Culoare Albă Dimensiuni Lungime exterioară: 204,5 cm Lungime interioară: 200 cm Lățime exterioară: 185 cm Lățime interioară: 180 cm Înălțimea capătului de pat la cap: 80,5 cm Înălțimea capătului de pat la picioare: 42,5 cm Înălțimea somierei de la podea: 33,5 cm Adâncimea de încastrare a saltelei în cadrul patului: 7 cm Capacitate de încărcare: 240 kg (120 kg pe persoană) Specificații Design modern și atemporal Pachetul cu accesorii pentru montaj este inclus cu patul Montaj simplu Decorațiile nu sunt incluse În prețul produsului este întotdeauna inclus patul, somiera și salteaua, depinde de varianta pe care o alegeți Pachetul patului include: 1x capătul de pat la picioare 1x capătul de pat la cap 2x laterale 1x șină centrală 1x al cincilea picior central Material de asamblare Instrucțiuni de asamblare Garanție 2 ani Inspirați-vă în continuare Paturi din lemn masiv Paturi Dormitor Noptiere Pat cu saltea Paturi tapitate
Specificații
| Saltele | Saltea Sommera 18 cm |
|---|---|
| Somiera pat | Fara somiera |
| Dimensiune | 180 x 200 cm |
| Potrivit pentru | Dormitor |
| Pret | Pana la 830 lei |
| Capacitatea de incarcare a patului | 120 kg de persoană |
| Lac | Nu |
| Lungime interioara | 200 cm |
| Latimea interioara | 180 cm |
| Latimea exterioara | 185 cm |
| Greutate | 40,9 kg, 51 kg, 49,65 kg, 47,1 kg, 65,2 kg, 66,9 kg, 77 kg, 73,1 kg, 75,3 kg, 59,75 kg, 71,4 kg, 55,85 kg |
| Lungime exterioara | 204,5 cm |
| Inaltimea tabliei la nivelul capului | 80,5 cm |
| Inaltimea tabliei la picioare | 42,5 cm |
| Inaltimea gratarului de la podea | 33,5 cm |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Perdea de gradina GARDIO impermeabila 150x220 cm, maro deschis
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 200x220 cm si 2 bucati de perne matlasate 50x70 cm
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc





