





Dimensiuni 104×43×49 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 277 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Bej Metal: Negru Dimensiuni Lățime: 43 cm Adâncime: 49 cm Înălțime: 104 cm Înălțime șezut: 76 cm Lățime șezut: 43 cm Adâncime șezut: 35 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Greutate: 5,5 kg Specificații Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil Husă delicată de catifea cu cusături stilate Cadru metalic solid acoperit cu pulbere Livrat demontat POZZA Scaunul de bar din colecția POZZA impresionează prin aspectul său elegant, subliniat de husa delicată de catifea, cusăturile verticale decorative și cadrul metalic subțire. Datorită stilului său modern, arată luxos, dar în același timp primitor și devine ușor un element distinctiv al interiorului. Sezutul confortabil modelat asigură confortul la șederea zilnică, fie că este la insula de bucătărie, la barul de acasă sau la o masă de dining mai înaltă. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante și minimaliste, aducând ușurință, stil și o atmosferă plăcută pentru momentele petrecute împreună sau pentru șederea zilnică.
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 49 cm |
| Înălţime: | 104 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Textil, Metal |
| Material tapițerie | Stofă |
| Tip picioare | Patru picioare |
| Culoare | Bej |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Latime | 43 cm |
| Adancime | 49 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Inaltime | 104 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Inaltimea scaunului | 76 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Tetiera | Pentru picioare |
| Spatar | Cu spatar |
| Forma sezutului | Patratos |
| Greutate | 5,5 kg |
| Latimea sezutului | 43 cm |
| Adancime scaun | 35 cm |

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

104×43×32 cm, în stil modern, din material textil
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
104×43×35 cm, din material textil, tapițerie din stofă
În stoc
104×43×32 cm, în stil modern, din material textil

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
102×43×35 cm, în stil modern, din material textil

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
104×43×32 cm, în stil modern, din material textil
Disponibil în 3 e-shop-uri

104×43×32 cm, în stil modern, din material textil
În stoc
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

102×43×49 cm, în stil modern, din material textil
Livrare în peste 2 săptămâni
104×43×32 cm, în stil modern, din material textil
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

102×43×35 cm, în stil modern, din material textil

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

102×43×49 cm, în stil modern, din material textil
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

În stil modern, cu patru picioare

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

În stil modern, cu picior rotativ, Seturi de
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
102×43×35 cm, în stil modern, din material textil

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

102×43×49 cm, în stil modern, din material textil
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

În stil modern, cu patru picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din ratan, Seturi de
În stocLivrare gratuită

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc



Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc