



Dimensiuni 74-84×47×57 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: roz deschis Metal Plastic Dimensiuni Lățime: 46,5 cm Lățimea șezutului: 46,5 cm Adâncime: 56,5 cm Adâncimea șezutului: 36,5 cm Înălțime: 73,5–83,5 cm Înălțimea șezutului: 42–53 cm Diametrul roților: 5 cm Lățimea totală a roților: 5 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Specificații Livrat neasamblat
| Lăţime: | 47 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 57 cm |
| Înălţime: | 74-84 cm |
| Tapițate | Da |
|---|---|
| Rotative | Da |
| Roți | Cu roți, Fără roți |
| Material | Textil, Plastic |
| Culoare | Roz |
| Sortiment | De birou |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Reglabil | Da |
| Aspect | Birou |
| Rotativ | Rotativ |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Adancime | 56,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Rotile | Pe rotile |
| Latime | 46,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 42 - 53 cm |
| Inaltime | 73,5 - 83,5 cm |
| Greutate | 5,7 kg |
| Materialul roților | Plastic, Cauciuc |

De birou, cu cotiere, tapițat
În stocLivrare gratuită

Din PAL, fără roți, dining
În stocLivrare gratuită

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
98×90×200 cm, cu saltea, tapițat
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc