




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Spot modern de perete sau tavan. Corpul de iluminat poate fi orientat după nevoie. Unghiul de iluminare este de 50°. Material: aluminiu. Culoarea luminii: alb cald. Becul LED este inclus. Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Tensiune | 230 V |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Loc | Dormitor |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | MYLIVING STAR Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
- bec tip LED, din metal
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită