
Philips 56240/48/16 - Spot LED MYLIVING STAR LED/4W/230V
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător LED2 pe care îl avem în stoc la prețul de 569.06 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip | Încastrate, Aplicate |
| Putere | 230V |
| Orientabile | Da |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Hol |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Formă | Rotund |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 50 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Orificiu de montare | 90 mm |
| Adâncimea de încastrare | 111 mm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | HIDE LED2 |
| Producător | LED2 |

Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, încastrat, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip halogen
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu finisaj din crom, de 230V, din metal
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu finisaj din bronz / alamă, de 230V, din metal
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită