
vidaXL Lumină LED Solară pentru Alei 2 pcs Alb Oțel laminat la rece
- montare sol, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică de perete ZAMORANA, datorită gradului de protecție IP 44, este potrivită pentru utilizare în exterior.Ideală pentru iluminarea scărilor exterioare.Emite lumină albă caldă.Sursa de lumină LED este inclusă în pachet.Clasa de eficiență energetică: A+.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Alb |
| Puterea de intrare a sursei | 3,7 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,7 W |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Loc | Grădină și alei |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,7 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 180 lm |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | ZAMORANA Eglo |
| Producător | Eglo |

- montare sol, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, rotund
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită

Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită