
Bandă dimabilă pentru baie Paulmann 70672 LED/18W IP44 MAXLED 1,5m 2700K 230V
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp modern solar care impresionează printr-un design elegant și rafinat. Corp de iluminat echipat cu termometru. Posibilitatea de a fixa lampa în pământ - țăruș în partea inferioară a lămpii. Comutatorul este amplasat sub panoul solar. Baterie: Ni-MH 1,2V 600mAh (inclusă în pachet). Lampa luminează între 6 și 8 ore.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | Freestanding |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 4 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Întrerupător pe corpul produsului |
| Tensiune | 1,2 V |
| Loc | Grădină și alei |
| Stil | Altele |
| Capacitate | 600 mAh |
| Series | SOLAR Grundig |
| Producător | Grundig |

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică

Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită

Din plastic, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc
Electrică
Livrare în peste 2 zile
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară, electrică
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, RGB
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită

Din plastic, electrică
În stoc

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc