

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă solară practică cu înălțime reglabilă. Produsul are grad de protecție IP44, fiind protejat împotriva stropilor de apă. Datorită intensității reduse a luminii, acest produs are rol decorativ. Corpul de iluminat este alimentat de un panou solar. Se pornește automat la amurg. Timp de încărcare: 6 ore. Timp de iluminare: 8 ore. Culoarea luminii: alb cald. Acumulator: 1 x CR18650 1.200 mAh (inclus). Pe corpul lămpii se află un comutator mecanic ON/OFF.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Finisaj de suprafață | Bronz/alamă |
| Material | Metal |
| Solare | Da |
| Culoare | Galben |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,06 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 50 lm |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Echivalent cu un bec convențional | 5 W |
| Tensiune | 3 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 1200 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 8 h |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal
În stocLivrare gratuită

Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din lemn
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Suspendat
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, din metal, cu alimentare solară
În stoc
Freestanding, - montare sol, cu alimentare solară
În stoc
- montare sol, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
Freestanding, suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, suspendat, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită