
Aplica de perete / tavan design tehnic Focus alb
Aplicat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Set de trei spoturi pentru montaj sub dulapurile de bucătărie.Posibilitate de interconectare cu alte serii sau de completare cu corpuri de iluminat cu aceeași formă și design.Comutatorul este integrat direct pe corpul lămpii.Culoarea luminii: alb cald.Sursele de iluminare sunt incluse în pachet.Clasa energetică: B.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Tip | Spot pentru mobilier/Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie/Spot |
| Loc | Bucătărie |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GX53 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Număr de becuri | 3 |
| Becuri incluse | DA (economic) |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Durata medie de viață a sursei | 6000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 21 W |
| Stil | Altele |
| Series | KOB Eglo |
| Producător | Eglo |

Aplicat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, de 230V, din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, - bec tip LED
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită