
Spot LED incastrabil Elkton 8 / 2700K / 3-Step MOODMAKER
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Set de trei spoturi pentru montaj sub dulap. Poate fi conectat între ele cu alte serii sau completat cu corpuri de iluminat de aceeași formă și design. Comutatorul este direct pe corpul corpului de iluminat. Culoarea luminii: alb cald. Sursele sunt incluse în pachet. Clasa energetică: B.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Becuri incluse | DA (economic) |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Echivalent cu un bec convențional | 22 W |
| Durata medie de viață a sursei | 6000 h |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 21 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Soclu | GX53 |
| Număr de becuri | 3 |
| Loc | Bucătărie |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | KOB Eglo |
| Producător | Eglo |

- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V, din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip halogen, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
În stil modern, încastrat, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită