




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica modernă pentru exterior. Potrivită pentru medii cu umiditate crescută. Sursa (LED) este inclusă în pachet. Culoarea luminii: alb cald. Durata de viață a sursei LED este de peste 30 de ani. Garanția pentru aplicație este de 5 ani. Aplica îndeplinește cerințele EyeComfort - protejează și nu obosește ochii dumneavoastră.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Flux luminos total | 270 lm |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Grădină și alei |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | CALGARY Philips |
| Producător | Philips |

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu finisaj din crom, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
ECOlogic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
De perete
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
- montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită