
Philips 17314/47/16 - Lampă de exterior CALGARY LED/3W/230V IP44
De perete, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica modernă de perete cu senzor de mișcare, destinată utilizării în exterior. Potrivită pentru medii cu umiditate crescută. Sursa (LED) este inclusă în pachet. Culoarea luminii: alb cald. Durata de viață a sursei LED este de peste 30 de ani. Garanția pentru aplicație este de 5 ani. Specificații ale senzorului: Unghiul senzorului: 100°. Raza de acțiune a senzorului: 0 - 8 m. Timp de iluminare: 3 min. Înălțimea maximă de instalare: 1,8 m. Senzorul se activează automat când se întunecă. Aplica îndeplinește cerințele EyeComfort - protejează și nu obosește ochii dumneavoastră.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Lățime | Lăţime |
| Flux luminos total | 270 lm |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Stil | Altele |
| Tensiune | 230 V |
| Series | CALGARY Philips |
| Producător | Philips |

De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
ECOlogic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită