
Eglo 94269 - Set 3x spoturi LED încastrate PENETO, 3x GU10-LED/5W/230V
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 198,9 RON
- 17.11.2025 - 198,9 RON
- 15.01.2024 - 120 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Adâncime de instalare de 88 mm.
Specificații
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Orificiu de montare | 70 mm |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Adâncimea de încastrare | 88 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 3 |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | GU10 |
| Număr de becuri | 3 |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1200 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Series | PENETO Eglo |
| Producător | Eglo |
Produse similare


SET 2x corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie Eglo 94688 GASTEGO 3xAA 4000K
Tip LED, - lumină neutră, lăţime
În stoc
Legrand 50677 - LED Lampa de noapte dimmabila in priza PL9 LED/0,06W/230V
Tip LED
În stoc
Downlight Family 1xGU10/50W
- lampă clasică
În stoc
Corp de iluminat LED încastrat CIRCLE LED/24W/230V 4200K 29,6 cm maro
Tip LED
În stoc
Plafonieră LED RGBW dimabilă Eglo 900953 AMANDOLO 23,5W/230V negru + telecomandă
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED încastrat pentru baie BONO LED/8W/230V 4000K IP65 crom
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Osram - Lampă LED dimerizabilă pentru montaj sub dulap, cu prize, UNDERCABINET LED/10W/230V, negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
LUXERA 71070 - Corp de iluminat tavan fals ELEGANT 1xGU10/50W/230V
- lampă clasică
În stoc
SET 3x corp de iluminat LED încastrat pentru baie Briloner 8312-039 LED/5W/230V IP23
În stoc
Osram - Set 3x corpuri LED pentru montaj sub dulap UNDERCABINET LED/3W/230V 3000K negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Downlight Family 1xGU10/50W
- lampă clasică
În stoc
Rabalux 71049 - Plafonieră LED SINDRI, 46W/230V
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED încastrat LED/6W/230V 3000K 8,5x8,5 cm alb
Tip LED
În stoc
Rabalux 78043 - Set de 3 LED-uri dimabile pentru iluminarea dulapului SOCAVI 3xLED/1W/230V 4000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat fluorescent 2xG13/18W/230V negru 120 cm
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 96326 - Lustră aplicată LED VALMORA 3xLED/5W/230V
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED stradală LED/100W/170-400V IP65
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat industrial HERMETICstar CX 120/2 T8 2xG13/18W/230V
Tip LED
În stoc
Plafonieră LED dimabilă pentru sistem de șină monofazic Rabalux 70124 LiTrack 16W/24V 33 cm
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă pentru sistem de șină monofazic Rabalux 70123 LiTrack 12W/24V 22 cm
Tip LED
În stoc
Lampă LED tactilă dimabilă pentru monitor LED/5,6W/5V 30 cm CRI 95
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplica LED mobila bucatarie cu senzor NORMAN negru
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare pentru corpuri de iluminat în sistem de șină Rabalux 70208 LiTrack 80W/24V Wi-Fi 10,2+41 cm
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare pentru corpuri de iluminat în sistem de șină Rabalux 70204 LiTrack 80W/24V 10,2+33 cm
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
LUXERA 71068 - Corp de iluminat tavan fals CRYSTALS 1xGU10/50W/230V
- lampă clasică
În stoc
Plafonieră LED NAKSOS LED/40W/230V
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED încastrat LED/6W/230V 3000K d. 8,5 cm alb
Tip LED
În stoc
Corp de iluminat LED pentru sistem pe șină MAGNETIC TRACK LED/6W/48V 4000K negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 31995 - LED Plafoniera RONCADE LED/26W/230V
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 98521 - Lampă încastrată LED RONZANO LED/5W/230V
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED Greenlux GXPR068 PROFI LINEAR II LED/36W/230V 4000K
Tip LED
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
