Lampă LED stradală LED/100W/170-400V IP65
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Tipul lămpilorLED
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat100 W
StilAltele
Perioadă de garanție36 luni
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei100 W
Durata medie de viață a sursei35000 h
Temperatură de culoare4000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP65
Flux luminos total12000 lm
TipIluminat stradal
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional830 W
Tensiune400 V
Puterea maximă de intrare a sursei100 W
Grad de rezistență mecanicăIK07
Numărul ciclurilor de comutare20000
Unghiul fasciculului luminos140 °
LocGrădină și alei
SeriesSTREET LIGHT, HOLDER
ProducătorNEDES
Produse similare
SET 3x corp de iluminat LED încastrat pentru baie Briloner 8312-039 LED/5W/230V IP23
În stoc
Corp de iluminat industrial HERMETICstar CX 120/2 T8 2xG13/18W/230V
Tip LED
În stoc
Eglo 96326 - Lustră aplicată LED VALMORA 3xLED/5W/230V
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă stradală solară LED cu senzor STREET LED/15W/7,4V 4000K IP65 5400 mAh
În stocLivrare gratuită
SET 2x corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie Eglo 94688 GASTEGO 3xAA 4000K
Corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie CABINET-4 cu senzor PIR LED/1,5W/230V 1100mAh 4000K
SET 3x corp de iluminat LED pentru mobilier cu senzor LED/2,5W/230V Paul Neuhaus 1119-55-3
Plafonieră LED RGBW dimabilă Eglo 900953 AMANDOLO 23,5W/230V negru + telecomandă